Den Země 2016

VYHODNOCENÍ MEZINÁRODNÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE DEN ZEMĚ 2016

  1. kategorie (4-6 let)

  2. místo – Marie Košťálová – SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského-Olomouc
  3. místo – Viktorie Kotková – MŠ Komenského- Uherské Hradiště
  4. místo – Přemysl Dostál – MŠ Kateřinice

 

Cena poroty za kolektivní práci:

      Amálie Drimlová, Karolína Blablová, Sofie Sommerová, Mathias Sommer, Šarlota Čepanová 

      MŠ Komenského - Nový Jičín

Cena poroty:

Michaela Krhovská – SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského-Olomouc

  1. kategorie (7-8 let)

  2. místo –  Valentina Doušová – ZUŠ Klapkova - Praha
  3. místo – Barbora Braunová ZŠ a MŠ Komenského – Uherské Hradiště
  4. místo – Sára Kusynová – ZŠ Porubská - Ostrava

 

3. kategorie (9-11 let)

1. místo – Jiří Pernica – ZUŠ Klapkova - Praha

2. místo – Rozálie Grygarová – ZUŠ H. Salichové - Ostrava

3. místo – Dominika Trojková – ZŠ J. Valčíka, Ostrava-Poruba

 

4. kategorie (12-15 let)

1. místo – Sabina Fastová – ZUŠ Rokycany

2. místo – Marie Coufalová –  ZŠ Školní náměstí - Sezimovo Ústí

3. místo – Sára Bernovská, Simona Goronová – ZŠ Porubská - Ostrava

 

Cena poroty:

Richard Horák – ZŠ pro zrakově postižené - Praha

Odborná porota:

MgA. Martina Kornasová, Bc. Jana Mlynářová, Bc. Kristýna Varnušková

 

VYHODNOCENÍ MEZINÁRODNÍ KERAMICKÉ SOUTĚŽE DEN ZEMĚ 2016

 - z důvodu malého počtu přijatých keramických výtvorů, se odborná porota rozhodla sloučit kategorie a udělila pouze tři místa a cenu poroty za kolektivní práci

 

  1. místo – Lucie Hromasová – ZUŠ Zruč nad Sázavou
  2. místo – Matěj Korčák, Vanesa Janotová – ZŠ Podlesí - Šenov
  3. místo – Zdeněk Richter – ZUŠ Zruč nad Sázavou

 

Cena poroty za kolektivní práci:

      28. ZŠ - Plzeň

 

Odborná porota:

Bc. Jana Mlynářová

 

VYHODNOCENÍ MEZINÁRODNÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE DEN ZEMĚ 2016

Kategorie L1 (do 15 let)

Celkem přihlášeno 12 povídek

 
1. místo - neuděleno 
2. místo - Laelin les - Anežka Bartoňová (71 bodů z 90)
2. místo - Most přes budoucnost - Vlasta Matějková (70 bodů z 90)
3. místo - Tajemství Aselického lesa - Johana Matyáštíková  (67 bodů z 90)
 
 

Kategorie L2 (od 16 do 21 let)

Celkem přihlášeno 16 povídek

 
1. místo - Amanda - Martin Pekárek (81 bodů z 90)
2. místo - Její poddaná - Aneta Hřebejková (78 bodů z 90)
3. místo - Na druhém břehu - Matěj Pravda (74 bodů z 90)
3. místo - Potomci Země - Jakub Myslivec (71 bodů z 90)
 
 

Kategorie L3 (nad 21 let)

Celkem přihlášeny 3 povídky

1. místo - Výměna - Ladislav Zelinka (81 bodů z 90)
2. místo - neuděleno 
3. místo - neuděleno 
 
 
Porota : Jaroslava Kubínová, Radmila Bálková