Výsledková LISTINA !!!

24.04.2017 13:48

Výsledková listina soutěží ke Dnu Země bude k náhlédnutí zde. Literární soutěž bude doložena do příštího týdne.

Fotografická soutěž 

Kategorie F1 a F2 

Cena poroty   - Kolektiv dětí Fotokroužku (8 - 15 let) ZŠ Malecí, Nové město nad Metují 
 

 

Keramická soutěž 

Kategorie K1 a K2 

 
1. Tereza Žatkovičová a Eva Mutinská (15 let) ZŠ Rodinná, Plzeň
2. Amálie Freyová (9 let) ZŠ Mařádkova, Opava
3. Anna Raszková a Veronika Fousová (10 let) ZŠ Šenov - Podlesí 
 
 

Výtvarná soutěž 

Kategorie V1

1. Iva Divínová a Marie Junasová (4-6 let) MŠ Prof. Vejdovského, Olomouc
2. Šimon Bobek a Adéla Vaštíková (4-6 let) MŠ Harmonie, Ostrava - Hrabůvka
3. Kolektiv dětí (4-6 let) MŠ Komenského, Uherské Hradiště
 

 

Kategorie V2

1. Kohoutková , Pavlištíková Holomková (7-8 let) ZUŠ Velké Popovice
2. Tina Vovsová (7-8- let) KZ Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem 
3. Julie Krčmářová ( 7-8- let) ZŠ Volgogradská 6B, Ostrava - Zábřeh 
 
 

Kategorie V3

1. Lilly - Ella Bechevová (9-11 let) ZUŠ Velké Popovice 
2. Hana Kupková (9-11 let)  Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ Třinec 
3. Barbora Urbánková (9-11 let) ZŠ Ostrava - Poruba, Josefa Valčíka 
Cena Poroty - Daniel Vojtek (9-11 let) ZŠ Halasova, o. p. ZŠ Šalounova Ostrava 
 
 

Kategorie V4

1. Linda Makovcová (12-15 let) ZUŠ Velké Popovice
2. Romana Horáková (12-15 let) SVČ Ostrava - Zábřeh, pobočka Dubina 
2. Kolektiv dětí (12-15 let) ZŠ Ostrava - Poruba, Josefa Vašíčka 
3. Ondřej KOudelka (12-15 let) ZŠ Blatenská, Horažďovice
Cena Poroty - Kolektiv autorek - bez kategorie - Domov ,,Petra,, Mačkov, Blatná 
 

Literární soutěž

Celkem bylo přihlášeno 25 prací
Nejmladší účastník: 12 let
Nejstarší účastník: 75 let
 

Kategorie L1 (do 15 let)

Zázračný kámen, Johana Matyáštíková – 3. místo (50 bodů z 60)
Kořeny stromu života, Rafael Svoboda – 3. místo (51 bodů z 60)
Deník, Anežka Bartoňová – 3. místo (52 bodů z 60)
Naděje v lepší svět, Aneta Šoltysová – 3. místo (52 bodů z 60)
Potencjal tkwi w korzeniach – Jaroslav Komin – 2. místo (54 bodů z 60)
Proč mrkve nemluví, Nikol Ungvari – 1. místo (57 bodů z 60)
 

Kategorie L2 (16-21 let)

Ledový Kořen, Vlasta Matějková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 

Kategorie L3 (nad 21 let)

Naroubovaná, Josefa Růžičková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Cena poroty
Přeměněné slzy – Bára Fiedlerová
 
Literární soutěž
Celkem bylo přihlášeno 25 prací
Nejmladší účastník: 12 let
Nejstarší účastník: 75 let
 
Kategorie L1 (do 15 let)
Zázračný kámen, Johana Matyáštíková – 3. místo (50 bodů z 60)
Kořeny stromu života, Rafael Svoboda – 3. místo (51 bodů z 60)
Deník, Anežka Bartoňová – 3. místo (52 bodů z 60)
Naděje v lepší svět, Aneta Šoltysová – 3. místo (52 bodů z 60)
Potencjal tkwi w korzeniach – Jaroslav Komin – 2. místo (54 bodů z 60)
Proč mrkve nemluví, Nikol Ungvari – 1. místo (57 bodů z 60)
 
Kategorie L2 (16-21 let)
Ledový Kořen, Vlasta Matějková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Kategorie L3 (nad 21 let)
Naroubovaná, Josefa Růžičková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Cena poroty
Přeměněné slzy – Bára Fiedlerová
 
Literární soutěž
Celkem bylo přihlášeno 25 prací
Nejmladší účastník: 12 let
Nejstarší účastník: 75 let
 
Kategorie L1 (do 15 let)
Zázračný kámen, Johana Matyáštíková – 3. místo (50 bodů z 60)
Kořeny stromu života, Rafael Svoboda – 3. místo (51 bodů z 60)
Deník, Anežka Bartoňová – 3. místo (52 bodů z 60)
Naděje v lepší svět, Aneta Šoltysová – 3. místo (52 bodů z 60)
Potencjal tkwi w korzeniach – Jaroslav Komin – 2. místo (54 bodů z 60)
Proč mrkve nemluví, Nikol Ungvari – 1. místo (57 bodů z 60)
 
Kategorie L2 (16-21 let)
Ledový Kořen, Vlasta Matějková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Kategorie L3 (nad 21 let)
Naroubovaná, Josefa Růžičková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Cena poroty
Přeměněné slzy – Bára Fiedlerová