Výsledková LISTINA !!!

24.04.2017 13:48

Výsledková listina soutěží ke Dnu Země bude k náhlédnutí zde. 

Fotografická soutěž 

Kategorie F1 a F2 

Cena poroty   - Kolektiv dětí Fotokroužku (8 - 15 let) ZŠ Malecí, Nové město nad Metují 
 

 

Keramická soutěž 

Kategorie K1 a K2 

 
1. Tereza Ž. a Eva M. (15 let) 
2. Amálie F. (9 let) 
3. Anna R. a Veronika F. (10 let) 
 
 

Výtvarná soutěž 

Kategorie V1

1. Iva D. a Marie J. (4-6 let) 
2. Šimon B. a Adéla V. (4-6 let) 
3. Kolektiv dětí (4-6 let) 
 

 

Kategorie V2

1. Koh. , Pav. Hol. (7-8 let) 
2. Tina V. (7-8- let)  
3. Julie K. ( 7-8- let) 
 
 

Kategorie V3

1. Lilly - Ella B. (9-11 let) 
2. Hana K. (9-11 let)  
3. Barbora U. (9-11 let) 
Cena Poroty - Daniel V. (9-11 let) 
 
 

Kategorie V4

1. Linda M. (12-15 let) 
2. Romana H. (12-15 let) 
2. Kolektiv dětí (12-15 let) 
3. Ondřej K. (12-15 let) 
Cena Poroty - Kolektiv autorek - bez kategorie - Domov ,,Petra,, Mačkov, Blatná 
 

Literární soutěž

Celkem bylo přihlášeno 25 prací
Nejmladší účastník: 12 let
Nejstarší účastník: 75 let
 

Kategorie L1 (do 15 let)

Zázračný kámen, Johana M. – 3. místo (50 bodů z 60)
Kořeny stromu života, Rafael S. – 3. místo (51 bodů z 60)
Deník, Anežka B. – 3. místo (52 bodů z 60)
Naděje v lepší svět, Aneta Š. – 3. místo (52 bodů z 60)
Potencjal tkwi w korzeniach – Jaroslav K. – 2. místo (54 bodů z 60)
Proč mrkve nemluví, Nikol U. – 1. místo (57 bodů z 60)
 

Kategorie L2 (16-21 let)

Ledový Kořen, Vlasta M. – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 

Kategorie L3 (nad 21 let)

Naroubovaná, Josefa R. – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Cena poroty
Přeměněné slzy – Bára F.
 
Literární soutěž
Celkem bylo přihlášeno 25 prací
Nejmladší účastník: 12 let
Nejstarší účastník: 75 let
 
Kategorie L1 (do 15 let)
Zázračný kámen, Johana Matyáštíková – 3. místo (50 bodů z 60)
Kořeny stromu života, Rafael Svoboda – 3. místo (51 bodů z 60)
Deník, Anežka Bartoňová – 3. místo (52 bodů z 60)
Naděje v lepší svět, Aneta Šoltysová – 3. místo (52 bodů z 60)
Potencjal tkwi w korzeniach – Jaroslav Komin – 2. místo (54 bodů z 60)
Proč mrkve nemluví, Nikol Ungvari – 1. místo (57 bodů z 60)
 
Kategorie L2 (16-21 let)
Ledový Kořen, Vlasta Matějková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Kategorie L3 (nad 21 let)
Naroubovaná, Josefa Růžičková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Cena poroty
Přeměněné slzy – Bára Fiedlerová
 
Literární soutěž
Celkem bylo přihlášeno 25 prací
Nejmladší účastník: 12 let
Nejstarší účastník: 75 let
 
Kategorie L1 (do 15 let)
Zázračný kámen, Johana Matyáštíková – 3. místo (50 bodů z 60)
Kořeny stromu života, Rafael Svoboda – 3. místo (51 bodů z 60)
Deník, Anežka Bartoňová – 3. místo (52 bodů z 60)
Naděje v lepší svět, Aneta Šoltysová – 3. místo (52 bodů z 60)
Potencjal tkwi w korzeniach – Jaroslav Komin – 2. místo (54 bodů z 60)
Proč mrkve nemluví, Nikol Ungvari – 1. místo (57 bodů z 60)
 
Kategorie L2 (16-21 let)
Ledový Kořen, Vlasta Matějková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Kategorie L3 (nad 21 let)
Naroubovaná, Josefa Růžičková – 3. místo (49 bodů z 60)
2. a 1. místo neuděleno
 
Cena poroty
Přeměněné slzy – Bára Fiedlerová
 
Zpět